• NOVUM

    NOVUM

    Doradztwo podatkowe

Doradca podatkowy – zadbamy o finanse Twojej firmy

Doradcy podatkowi w Gdyni

Wsparcie profesjonalnego doradcy podatkowego może przydać się każdemu przedsiębiorcy. Taki specjalista pomoże wybrać optymalny sposób rozliczania się z fiskusem i wesprze merytorycznie w prowadzeniu firmy pod względem finansowym. Jeśli nie wiesz, czy zdecydować się ryczałt ewidencjonowany, KPiR czy inną formę rozliczania podatków, to właśnie doradca podatkowy jest idealną osobą, którą warto poprosić o radę.

Nasze doświadczenie i doskonała znajomość prawa podatkowego pozwala nam pomagać w kwestiach podatkowych osobom prywatnym oraz firmom. Większość podmiotów oraz osób fizycznych podlega obowiązkowi podatkowemu. Wiąże się to z koniecznością odprowadzania podatków do budżetu, ze skomplikowanymi rozliczeniami oraz trudnościami w odnalezieniu się w gąszczu przepisów prawa. Dlatego właśnie wskazane jest skorzystanie z pomocy wykwalifikowanej firmy specjalizującej się w doradztwie podatkowym.

 

Kim jest doradca podatkowy?

Zadaniem doradcy podatkowego jest ochrona praw i interesów podatnika poprzez udzielanie porad, wydawanie opinii oraz pomoc w interpretacji prawa podatkowego. Również reprezentuje on klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi i może występować w roli pełnomocnika w postępowaniach w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych, w sprawach odnoszących się do obowiązków podatkowych klienta.

Zachęcamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym. Jako doświadczeni doradcy podatkowi mamy duże umiejętności w interpretacji różnorodnych zapisów prawnych. Gwarantujemy bezpieczeństwo w kontaktach z fiskusem, uczestniczymy w kontrolach podatkowych lub sądowo-administracyjnych. Udzielamy również konsultacji i dzielimy się wiedzą z zakresu dozwolonej prawem optymalizacji podatkowej przedsiębiorstwa.

W ramach działalności doradcy podatkowego oferujemy:

• konsultacje w zakresie prawa podatkowego,
• konsultacje w zakresie prawa pracy,
• rozwiązywanie problemów podatkowych,
• optymalizację podatkową,,
• konsultacje związane z wdrożeniem najlepszych rozwiązań,
• interpretację zdarzeń gospodarczych w firmie Klienta pod kątem podatkowym,
• reprezentację klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Skorzystaj z naszych usług i zyskaj!

NOVUM S.C. BIURO RACHUNKOWE

Partyzantów 39/26
81-423 Gdynia

Pn. - Pt. 08:00 – 16:00

oraz w innych terminach ustalonych z klientem

+48 (58) 620 84 38
+48 501 517 145 Teresa Heron-Kozłowska
+48 601 636 176 Urszula Klecha