• NOVUM

    NOVUM

    Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe w Gdyni

Obie wspólniczki naszego biura świadczą usługi doradztwa podatkowego. Nasze doświadczenia i doskonała znajomość prawa podatkowego pozwala nam pomagać w kwestiach podatkowych osobom prywatnym oraz firmom. Większość podmiotów oraz osób fizycznych podlega obowiązkowi podatkowemu .. Wiąże się to z koniecznością odprowadzania podatków do budżetu, ze skomplikowanymi rozliczeniami oraz trudnościami w odnalezieniu się w gąszczu przepisów prawa. Częstym ratunkiem jest skorzystanie z pomocy wykwalifikowanej firmy zajmującej się obsługą podatkową.

 

Kim jest doradca podatkowy?

Zadaniem doradcy podatkowego jest ochrona praw i interesów podatnika poprzez udzielanie porad, wydawanie opinii oraz pomoc w interpretacji prawa podatkowego. Również reprezentuje on klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi i może występować w roli pełnomocnika w postępowaniach w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych, w sprawach odnoszących się do obowiązków podatkowych klienta.

Zachęcamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym. Jako doświadczeni doradcy podatkowi mamy duże umiejętności w interpretacji różnorodnych zapisów prawnych. Gwarantujemy bezpieczeństwo w kontaktach z fiskusem, uczestniczymy w kontrolach podatkowych lub sądowo-administracyjnych. Udzielamy również konsultacji i dzielimy się wiedzą z zakresu dozwolonej prawem optymalizacji podatkowej przedsiębiorstwa.

 

W ramach nasze działalności doradcy podatkowego oferujemy:

• Konsultacje w zakresie prawa podatkowego,
• Konsultacje w zakresie prawa pracy,
• Rozwiązywanie problemów podatkowych,
• Optymalizację podatkową,
• Konsultacje związane z wdrożeniem najlepszych rozwiązań,
• Interpretację zdarzeń gospodarczych w firmie Klienta pod kątem podatkowym,
• Reprezentacja klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

NOVUM S.C. BIURO RACHUNKOWE

Partyzantów 39/26
81-423 Gdynia

Pn. - Pt. 08:00 – 16:00

oraz w innych terminach ustalonych z klientem

+48 (58) 620 84 38
+48 501 517 145 Teresa Heron-Kozłowska
+48 601 636 176 Urszula Klecha