• NOVUM

    NOVUM

    ZAKRES USŁUG

Księgowość dla firm - Gdynia

 

Pomoc profesjonalnej księgowej może być bardzo korzystna nie tylko wtedy, gdy zarządzasz sporym przedsiębiorstwem. Usługi księgowe świadczone przez zewnętrzną firmę są coraz częściej wybierane także przez mikroprzedsiębiorstwa i osoby pracujące w ramach B2B. Dlaczego tak się dzieje?

Przepisy księgowe i podatkowe należą do skomplikowanych, a ponadto podlegają nieustannym zmianom. Chcąc działać zgodnie z nimi i nie narazić się na przykre konsekwencje ze strony fiskusa, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Nasze biuro oferuje nie tylko obsługę w zakresie księgowości, ale także doradztwo podatkowe i obsługę kadrowo-płacową. Obsługujemy firmy o różnych profilach działalności i różnych sposobach rejestrowania zdarzeń gospodarczych. Niezależnie od tego, czy jesteś ryczałtowcem, czy prowadzisz KPiR, możesz liczyć na profesjonalną pomoc.

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw prowadzonych przez osoby fizyczne oraz spółki osobowe. Służymy także pomocą osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku. Wsparcie profesjonalnej księgowej jest szczególnie istotne na początku prowadzenia działalności, dlatego też warto skorzystać z usług fachowców, którzy ułatwią wejście w świat przedsiębiorczości i będą służyć merytoryczną poradą.

Atutem naszego biura rachunkowego jest długoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności w tej samej branży – od 1993 roku. Wszystkie usługi świadczymy z dołożeniem należytej staranności oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta.

 

 

NOVUM S.C. BIURO RACHUNKOWE

Partyzantów 39/26
81-423 Gdynia

Pn. - Pt. 08:00 – 16:00

oraz w innych terminach ustalonych z klientem

+48 (58) 620 84 38
+48 501 517 145 Teresa Heron-Kozłowska
+48 601 636 176 Urszula Klecha